Hardys Crest vin til 35 kr. og Coca-Cola til 10 kr. - se ugens lokale tilbud

dato

Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Mørkøv og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen og Netto.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Hardys Crest vin til kun 35 kr.

DagliBrugsen tilbyder et godt tilbud på Hardys Crest vin i varianterne Cabernet Sauvignon, Rosé og Hvidvin til kun 35 kr. pr. flaske. Du sparer 44,95 kr. i forhold til før-prisen på 79,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 6. november til og med torsdag den 19. november.

Netto: Coca-Cola, Fanta eller Squash sodavand til 10 kr.

Hos Netto kan du få Coca-Cola, Fanta eller Squash sodavand til en pris på 10 kr. for 1,5 liter + pant. Der er en begrænsning på 6 stk. pr. variant pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra lørdag den 7. november til fredag den 13. november 2026.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler