Tømmerupvej 33 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Mørkøv - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Mørkøv. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

To nye boliger er netop kommet på markedet i Mørkøv. En af dem er villaen på Tømmerupvej 33 i Ulkestrup. Denne villa strækker sig over 154 kvadratmeter og tilbyder 4 værelser.

Villaen er placeret på en rummelig grund på 1269 kvadratmeter. Med en pris på 1.295.000 DKK tilbyder dette hjem både plads og komfort til en overkommelig pris.

En anden villa, der nu kan erhverves, er beliggende på Åmosevej 81 i Skellingsted. Denne mindre, men charmerende villa på 81 kvadratmeter inkluderer 3 værelser.

Grunden, der måler 396 kvadratmeter, tilbyder rigeligt med udendørs plads. Denne villa er sat til salg for 995.000 DKK, hvilket gør den til en attraktiv mulighed for købere med et mindre budget.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga